Hello 2014!

by milinoff

1

Nauji metai, nauja pradžia, naujas įrašas- viskas nauja!!

Nežinau kaip Jums, bet man labai tinka žodžiai iš tos dainos: All I want for Christmas is New Years day. Kalėdas taip pat mėgstu, tačiau Naujųjų metų laukimas man atneša daug daugiau džiaugsmo. Vis žvilgteli į laikrodį- na kada gi ta dvylikta valanda. 22.. 23.. 23:30 ir žmonės, pasirengę linksmai sutikti 2014 metus, traukia link Kalitos kalno, kur tradiciškai yra sutinkami Naujieji. Labai smagu būti didžiuliame būryje pažįstamų, draugų ir šiaip- anykštėnų.

Tadaam! Paskutinės sekundės ir jau prasideda fejerverkų šou! Gal ne tiek stebėjau juos, kiek skubėjau visus apkabinti, pabučiuoti į žandą ir palinkėti gerų Naujųjų metų:)

Vėliau žygiavome į šventimo vietą, traukdami įvairias dainas, degindami bengališkas ugneles ir visaip kitaip džiūgaudami. Geriausias jausmas, kai keliavome atgal buvo visiškai nepažįstamų žmonių nuoširdūs sveikinimai ir įvairūs linkėjimai, nes jau lyg ir buvau primiršus, kad lietuviai dar moka šypsotis ir džiaugtis gyvenimu..:)

Taigi mielieji, linkiu Jums būti dar geresniais, nei praeitais metais, dalintis šypsena bet kur ir bet kada bei pasiekti savo užsibrėžtų tikslų!!:)

2

3

4

Merginų būrys!

5

6

Reklama