Sporty

by milinoff

1

Laaabas vėl visiems, kurie skaito ir domisi mano blogu! Atėjo laikas vėl parašyti kažką naujesnio. Nuo to laiko, kai sukūriau paskutinį įrašą, nuveikiau tikrai daug:) Atkentėjau paskutines 2013 metų pamokas, spėjau pabuvoti Norvegijoje (aišku ir ten apsipirkti:)), atšvęsti Kūčias, Kalėdas bei jau suku galvą ką apsirengti Naujųjų metų sutikimui.

Pirmiausia- Norvegija. Išsiruošiau ten gruodžio 17 dieną. Skridau iš Kauno į Oslą. Vos ten atskridus, Oslas mane pasitiko pasakišku vaizdu: daugybė šviesų švieselių naktį ir pasakiški miesto labirintai- gatvės. Norvegijoje atostogavau tik 5 dienas, bet spėjau ir pažvejoti, ir apvažinėti įdomesnes vietas, ir apsipirkti. Buvau užsibrėžusi tikslą, kad tikrai įsigysiu žieminius batus ir didelę rankinę. Labai labai džiaugiuosi, kad pavyko tai surasti! Naujus batus matote nuotraukose:) Jų išorę sudaro oda bei padų apvadas iš spec.medžiagos, kuri nepraleidžia drėgmės. O batų vidus- šiltas, natūralus kailis. Taigi esu pasiruošusi bet kokiai žiemai!:)
Savo spintą papildžiau ne vien šiais pirkiniais. Nusipirkau velvetinį juodą sijoną, over knees kojines, žėrintį nagų laką, mielus auskarus bei baltus marškinius su juodais “žirneliais“. Laukiu nesulaukiu, kada Jums visa tai galėsiu parodyti!!

Norway

Norway

Chicken

Naujasis pirkinys:)

Batai 2

Super bačiukai!

Batai

Antras svarbesnis įvykis prieš Naujuosius būtų Kūčios ir Kalėdos. Pirmąją šventę paminėjau Kėdainiuose pas mamą. Taip pat buvo atvykę seneliai, sesė ir jos draugas, kurie atsivežė savo numylėtinę augintinę Ritą (nuotrauka žemiau):) Stalas buvo prikrautas įvairių gėrybių, dovanos po eglute laukė, kol bus atiduotos savo šeimininkams. Buvo linksma ir gera būti su brangiausiais. Kalbant apie dovanas- gavau kvepalus, mėtinį poncho, tradiciškai- pinigų bei kitų daiktų ir daiktelių. Kalėdas praleidau jau savo mieste. Dieną vykau pas tėčio gimines, o vakare Kalėdas švenčiau su geriausias draugais. Jau antri metai, kai Kalėdas švenčiu su puikia draugų kompanija.

IMG_20131224_184122

jooo

saus

Rita

P.S. Kitas akimirkas iš mano kasdienybės galite stebėti mano Instagram paskyroje ČIA!!:)

Na, o dabar trumpai apie šiandienos aprangą. Apsirengiau šiandien sportiškai, patogiai, kadangi diena buvo viena iš tų, kai turi kažkur skubėti, lėkti, bėgti ir ruoštis Naujiesiems. Striukę išsitraukiau iš spintos gilumos, nes kažkaip jau buvau primiršus ją. Tokiam orui ji tinka puikiai. Nešalta, o jei ir lietutis pasirodytų, tai nesušlapčiau. Megztinis buvo pirktas Norvegijoje prieš gerus metus. Šiltutis bei labai švelnus! Na, o batus turbūt atpažįstate:) Kaip ir minėjau- patogūs ir labai šilti. Nebegaliu net nusimauti- esu labai jais patenkinta:)

Beje, iš karto atsiprašau už nuotraukų kokybę- nuotraukas darėme jau prietemoje:)

2

3

4

5

6

7

Cubus jumper, Primark pants, Missing Link jacket, Shoes from Norway