Another monday

by milinoff

1

Pagaliau prisiverčiau parašyti čia, nes ooi kaip užgraužė sąžinė.. Iš tiesų- to laiko, kai nieko nerašiau į savo blogą, nešvaisčiau veltui. Pasikeitė mano dienotvarkė, turėjau ir kitų reikalų. Pagaliau pradėjau lankyti sporto salę! Senai apie tai kalbėjau, bet pagaliau su dviem draugėmis nutarėme daugiau sportuoti (juk artėja žiema- visuotinis aptingimo laikotarpis..). Kas dar iš naujienų.. Tiesa- pasigirsiu, kad lapkričio 24 dieną vyksiu į mūsų mylimo ir mėgiamo dizainerio Juozo Statkevičiaus pavasario/vasaros kolekcijos pristatymą. Laukiu nesulaukiuu!! Be abejonės, iš kart po šio įvykio laukite kolekcijos apžvalgos mano bloge:)

Per rudens atostogas aplankiau ir Kėdainius, kur nusipirkau šį šiltą džemperį/megztinį/.. ar net nežinau kaip jį pavadinti, bet jis tooks mielas! Gal dėl to, kad pagamintas iš kupranugario vilnos. Neilgai juo bepasidžiaugsiu šį rudenį, kadangi šalčiai spaudžia vis labiau ir labiau..
O gėlytėmis siuvinėti vintažiniai džinsiniai marškiniai, Pull&Bear acid wash kelnės bei rudeniniai ankle boots – mano įprasta, kasdieninė apranga į mokyklą, kadangi mokykloje šalta ir nebesinori pagalvoti apie jokį sijoną. Nors.. mano spintoje kaip tik toks visai neseniai ir atsirado..:) Manau pamatysite naują derinuką su juo jau greit!

Šį kartą tiek,
gero vakaro:)

2

3

4

Vintage shirt and jumper/sweater from SecondHand, Acid wash pants from Pull & Bear, Ünix ankle boots