Winter’s must have- beanies!

by milinoff

Žiema po truputį artėja ir nors dabar tik rugsėjis (tačiau visi žinom kokios staigios ir netikėtos lietuviškos žiemos būna), bet jau pajutau poreikį jai vis kaupti šiltesnius drabužius, šalikus, pirštines ir, žinoma, kepures. Jos itin svarbios šaltuoju metų laiku mūsų sveikatai, taip pat jos pagyvina įprastą, niūrią aprangą, o kai kitus drabužius puikiai papildo.

Mano manymu, 2013/2014 žiemos MUST HAVE yra jau spėjusios išpopuliarėti beanie tipo kepurės. Jos praktiškos, šiltos, gražios ir, be abejonės, patogios. Mėgstu jas visokias: ryškias, su NBA komandų logotipais, įvairiais užrašais.

Labai labai neseniai įsigijau net 2 beanie kepures. Pirmoji- žalios spalvos “94“ iš “New Yorkerio“. Iš pradžių čiupau sodriai mėlynos spalvos, bet pasiimiau pasimatuoti ir žalią. Užsidėjus jas abi, iškart supratau, kad imsiu žalią. Labiau tiko prie mano šviesių plaukų. Antroji beanie buvo nusipirkta iš “Tally Weijl“ drabužių parduotuvės. Ji iškart patraukė mano akį- o kaip nepatrauks, jei ji šviečia iš tolo!:D

O kaip jūs vertinate šias kepures?? Gal nešiojate tokio pat tipo?:)

Beanies

Tally Weijl

Beanies from: green- “New Yorker“, neon pink- “Tally Weijl“