New beginning and changes

by milinoff

Laaabas vėl sakau savo skaitytojams po trumpos, kaip visada žaibo greičiu prabėgančios vasaros:) Stengiausi padaryti viską, kad ji būtų turininga ir įsimenanti.

Visų pirma, su keltu plaukiau į Švediją, Stokholmą. Dvi birželio savaites pabuvojau dviejose labaaai patikusiose stovyklose.

Liepos viduryje dalyvavau sunkiosios muzikos festivalyje “Velnio akmuo“, įrašas čia!

O liepos paskutinėmis dienomis išsiruošiau į vasaros kelionę- su šeimos nariais vykome į Krymą!:) Daugybę kelio per Baltarusiją ir visą Ukrainą važiavome mašina penkiese. Na, lengva tikrai nebuvo..:D Atvykę į kurortą prie Juodosios jūros aplankėme daug įžymių vietų, kalnus, Krymo pusiasalio miestus, netgi pasisekė dalyvauti ir karinio rusų laivyno šventėje. Kelionę vertinu puikiai, kadangi pamačiau tikrai daug, aplankiau naujų, dar nematytų vietų:)

Vos grįžus iš didžiosios kelionės, jau kroviausi daiktus dar vienam festivaliui- “Galapagams“ (Roko naktims). Zarasuose su geriausiais draugais praleidome 3 dienas: klausėmės įvairių žanrų muzikos, linksminomės, susipažinom su keletu puikių žmonių ir kitaip puikiai leidom laiką. Su tikrais draugais visur smagu!:)

O čia matote šiandien darytas nuotraukas. Reikia paminėti viršutinę aprangos dalį- tamsiai mėlynos spalvos švarką. Kadangi mūsų gimnazija buvo išgryninta, reikėjo keisti mėgiamus drabužius į niūrų švarką. Na, nelabai jis ir niūrus, kadangi pamušalas vyšninės, gan ryškios spalvos. Dar su bendraklasiais džiaugiamės ir tuo, kad privalomas tik švarkas, o ne pilna uniforma:)

Likusioji apranga: “Evile“ marškinėliai, pirkti “Velnio akmens“ festivalyje, šviesiai mėlynos spalvos “Zaros“ džinsai bei krokodilo odos bateliai, pirkti dėvėtų drabužių parduotuvėje:)

1

2

3

4

School uniform jacket, Black shirt from “Devilstone“ festival, Blue “Zara“ pants, Crocodile leather shoes