Velnio akmuo’13 // Devilstone’13

by milinoff

Visą tą laiką nuo anos vasaros taaip laukiau šių metų liepos 11-14 dienų, kad net buvau pradėjus skaičiuoti paras. Laukiau laukiau, pagaliau sulaukiau ir taip greitai viskas baigėsi.. Ką gi, ir vėl teks lūkuriuoti sekančio “Velnio akmens“ festivalio, kuris tikrai įvyks!:)

Šie metai buvo jau antrieji, kai dalyvavau “Velnio akmenyje“. Viskam jau pasibaigus galiu pasakyti, kad praeitų metų festivalis bent jau man buvo geresnis. Tikriausiai dėl to, kad praeitų metų grupių repertuare man buvo labiau patinkančių pasirodymų, nei šiais metais. Dar ir dabar puikiai prisimenu 2012metų “Velnio akmens“ uždarymą, kai grojo Didžiosios Britanijos progressive rock/metal muzikos stiliaus grupė “Anathema“. Ši grupė lyg suvienijo visus, net ir tuos, kurie nemėgsta tokio stiliaus muzikos. Dainos buvo įsimenamos, prasmingų žodžių, galėjome išgirsti ir labiau lyrinių dainų, bet netrūko ir metalo, kuris skambėjo tikrai kokybiškai.

Bet pažvelgus teigiama puse, galiu rasti ir daugybę pliusų: nuo padidėjusio būrio metalistų, užsiėmimų kiekio iki daug spalvingesnės, ekstravagantiškesnės festivalio dalyvių aprangos. Džiaugiuosi, kad žmonės vis labiau išdrįsta rengtis ryškiau ir drąsiau!:)

Festivalis vyksta jau penktus metus, pritraukdamas vis didesnį gerbėjų būrį. Kas dar neturėjo galimybės apsilankyti šioje galingos muzikos šventėje, siūlau tai padaryti jau kitais metais! Patikėkit, tikrai verta!:)

Šventės dalyviai turėjo galimybę įsigyti įvairios festivalio atributikos ar mėgstamų metalo grupių marškinėlius bei jų kūrybos:

1

Kaip minėjau, festivalyje netrūko drąsiai ir spalvingai atrodžiųsių žmonių:)

10

2

3

Akimirkos iš paskutiniųjų šventės grupių pasirodymų:

4

6

7

7

9

Velnio akmuo’13

11

12

12

13

14

Atsiprašau už kai kurių nuotraukų kokybę:)