Still winter

by milinoff

Atostogos baigėsi ir deja reikia grįžti prie nepabaigtų darbų bei mokslų.. Šios atostogos buvo labai užimtos bei turiningai praleistos. Keturias dienas dalyvavau Kolpingo kolegijos organizuotoje stovykloje. Buvo laabai smagu! Vyko įvairios paskaitos apie lyderystę, laiko planavimą, protų mūšiai, orientacinės varžybos bei kiti komandiniai žaidimai. Susipažinau su žmonėmis iš kitų miestų, gavau vertingų patarimų iš studentų. Žodžiu, pliusų daugybė!! Dar kartą ačiū studentams ir Kolpingo kolegijai:)

Taip pat praeitą šeštadienį, kovo 30 dieną, buvau apsilankiusi ir Kaune vykusioje mados mugėje “Fashion Bazaar“. Tiesa, pasibuvau labai trumpai. Šiek tiek nusivyliau vietos išplanavimu, kadangi viskas buvo labai sugrūsta – teko žvalgytis ar neužkliudei kokių prašmatnių batelių. Patiko platus pasirinkimas, ypač papuošalų. Negaliu nepaminėti, jog mačiau labai daug stilingai bei išradingai apsirengusių žmonių:) Deja, neturėjau fotoaparato įamžinti mugės akimirkas.

O dabar apie žiemos “džiaugsmus“ ir drabužius (net susirimavo:D).

Kitą įrašą tikėjausi rašyti jau gerokai aptirpus sniegui ir šviečiant saulei, bet kadangi gamta krečia išdaigas (visai nejuokingas), ypač vakar, balandžio 1-osios proga, tai teko vėl nusivilkti storą žieminį paltą ir parodyti dar vieną aprangos derinuką.

Marškinukai su šiuo margu megztuku spintoje guli jau nuo žiemos pradžios. Galvojau juos iš ten išsitraukti tik pavasarį, kai atšils, bet mano toks būdas, kad aš nemoku išlaukti iki galo…:D

1

2

3

Black/White Vintage sweater, “New Look“ shirt, Black Pants

Photos taken by Kornelija

Reklama