Darbų peržiūra dailės mokykloje

by milinoff

aaah, kaip seniai čia rašiau! Turėjau nuostabias atostogas, per kurias net nesinorėjo daug laiko leisti prie kompiuterio. Aplankiau gimines, draugus, su tėčiu nusprendėme įdomiai praleisti mano atostogas. Atostogų kulminacija, žinoma, buvo Kalėdos ir Naujieji metai. Nuo šeimos narių gavau labai puikių dovanų!! Geriausios jų- taip laukti dainininkės Fergie kvepalai “Outspoken“ (mamos dovana) bei nuostabių raštų kelnės, kurias padovanojo sesė (nuotrauka apačioje).

Naujuosius atšvenčiau iš širdies, kaip sakoma “kaip sutiksi naujus, tokie metai ir bus“. Taigi metai turėtų būti puikūs:)

Per likusias atostogas turėjau nemažai dirbti. Iš karto po atostogų, pirmadienį buvo darbų peržiūra dailės mokykloje. Keletas darbų buvo neužbaigtų, kai kurių iš viso nebuvo 😀 Šeštadienį ir sekmadienį vien piešiau. Rezultatai gavosi geresni nei tikėjausi. Na, bent jau buvo gera stovėti prie savo iškabintų piešinių- pusės metų darbo. Tai mano baigiamieji metai, taigi pats laikas susikaupti ir daugiau laiko skirti dailės labui.

Dailės mokykloje padariau keletą nuotraukų, tarp jų yra ir mano darbų. Po jomis- mano tos dienos apranga.

1

2

3

4

5

6

Geriausios Kalėdų dovanos:
7

“New Yorker“ pants, Vintage sweater

Photos taken by myself and Kornelija