Mados Infekcijos 2-oji diena

by milinoff

Pirmoji MI antrosios dienos kolekcija, pavadinta sunkiai šifruojamu pavadinimu “NOT (BAD TASTE)“ buvo Sandros Straukaitės. Tiesą sakant, po šios kolekcijos net pati nesupratau ką aš apie ją manau : patinka arba nepatinka. Vis dėlto, maždaug po valandos, kai atgavau žadą, supratau, kad man ši kolekcija patiko ir paliko labai gerą įspūdį! Garso takeliu buvo pasirinktas garsusis Gangnam style. Ši daina tiko tokio pobūdžio kolekcijai, t.y. kolekcijai, kurios tema buvo sportas. Patys Sandros Straukaitės sukurti maudymosi kostiumėliai ir kiti sporto drabužiai buvo laabai ryškūs ir pastebimi. Vienas dalykas, kuris man nepatiko šioje kolekcijoje- tai sportiniai krepšiai, kurie atrodė per daug paprasti, o tie balti-juodi langeliai tikrai (na, bent jau man) pabodę..

Nepaisant kelių minusiukų, man ši kolekcija pasirodė labai jaunatviška ir kvepianti vasara. Dėkoju Sandrai Straukaitei už puikų šou!

2. Kitos kolekcijos autorius- Danijos atstovas Asger Juel Larsen pristatė drabužius, kuriuose atsispindėjo gotų subkultūra. Drabužiai buvo išties gražūs, kai kuriuos net norėčiau turėti savo spintoje:) Net nežinau ką ir pasakyti, tiesiog man viskas šioje kolekcijoje gražiai derėjo. Labiausiai įsiminė vienas tamsaus gymio vaikinas, apvilktas rudomis raštuotomis kelnėmis, tokių pat raštų švarkeliu ir kepure. Mano manymu, tai buvo pats geriausias derinys.

Sveikinu Asger Juel Larsen su pasisekusia kolekcija!

3. Dizainerės Mildos Čergelytės kolekcijoje vyravo pastelinės, švelnios spalvos. Prieš kolekciją, salės viduryje buvo priberta pūkų. Nesupratau, kam jie buvo reikalingi, bet turbūt jaukumo įvaizdžio sukūrimui. Bet manau, kad jie buvo nereikalingi, kadangi ne vienas modelis eidamas per tuos pūkus slidinėjo tikrąja to žodžio prasme. Sėdėjau visa įsitempusi ir mintyse prašiau: tik nepargriūk tik nepargriūk!! O kalbant apie pačius rūbus: įsiminė sijonai su “žvyneliais“ (myliu “žvynelius“!), iškirptės įvairiose vietose, kurios atrodė šauniai ir galvos apdangalai.

Neskaitant tų nelemtų pūkų, kolekciją vertinčiau labai gerai.

4. Linos Gudanavičiūtės kolekcija “Recycled“ man pasirodė gan “skurdi“.. Buvo gražių derinių, bet dauguma drabužių buvo tiesiog per paprasti.. Norėjau išvysti kažką įdomesnio, įmantresnio. Nesakau, kad reikia išradinėti dviratį, bet atrodė, kad prie šios kolekcijos dizainerė dirbo per mažai, įdėjo ne tiek daug pastangų, kiek reikėjo.

5. Grosser Heinrich iš Vokietijos parodė lygį. Ši kolekcija buvo be galo paslaptinga. Modelių šukuosenos, makiažas bei demonstruojami rūbai- viskas puikiai siejosi. Miško spalvos buvo parinktos puikiai. Jos “nerėžė“ akies, bet į šiuos drabužius norėjosi žiūrėti ir dar kartą žiūrėti.

Sveikinu Grosser Heinrich su puikia pavasario/vasaros kolekcija!

6. Aušros Urbanavičiūtės ir Dianos Kuzminskaitės kolekcija man tiesiog neįsiminė.. Visiškai. Tik peržiūrėjusi nuotraukas, prisiminiau kokia buvo kolekcija. Na, galiu pasakyti tik tiek, kad labiausiai šiai kolekcijai trūko fantazijos, nes daug drabužių buvo maždaug matyti ir labai paprasti.

7. Na ir paskutinioji savo kolekciją pristatė Dovilė Gudačiauskaitė. Tai viso labo tik antroji dizainerė antrosios dienos Mados Infekcijoje surengusi šou ir taip sudominusi daugelį žiūrovų. Šios dizainerės kurti drabužiai išsiskyrė daugybės spalvų koloritu ir man labai priminė tą gilią vaikystę, kai man buvo 7 metai:) Mėgau viską kas ryšku ir kas traukia akį. Gulintis rąstas- buvo puiki mintis, kuri tiko prie rūbus atspindėjusios temos. Šios kolekcijos metu buvo rodomas senas filmas, kuris man trukdė įsigilinti į drabužius. Akys lakstė tai į projektorių, tai į modelius.. Bet bendrame kontekste šią kolekciją stebėti buvo įdomu, ko trūko kitoms kolekcijoms.

Keletas nuotraukų:

Sandros Straukaitės kolekcijos dalis:

Asger Juel Larsen gotų subkultūros kolekcija:

Mildos Čergelytės kūriniai:

Linos Gudanavičiūtės kolekcija “Recycled“:

Grosser Heinrich paslapčių kupina kolekcija:

Dovilės Gudačiauskaitės pasaka:

Nuotraukos Ugnės (Oogna East)

Reklama